Top.Mail.Ru
Mercedes-Benz VISION AVTR at CES 2020 in Las Vegas » Autopress.lv - Латвийские и мировые автоновости
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно
0

Mercedes-Benz VISION AVTR at CES 2020 in Las Vegas

admin7-11-2019, 19:28
Kategorija: Autozinas
Neparasta kombinācija: kopēja koncepcija VISION AVTR nepieredzēti apvieno disciplīnu, interjera dizains, virsbūves un auto vadību. Atšķirīgu āra dizains "savieno "kabīni ar to, kas notiek ārpusē, emocionālo vesels, un viņa iedvesmu kalpoja būtnes no filmas "Avatar". Izliekts profils dizains padara VISION AVTR tālredzīgs skatienu dizaineri Mercedes izskatu nākotnes automobiļiem.

Mercedes-Benz VISION AVTR-iedvesmojoties no filmas Avatar: nosaukums šo novatorisko konceptauto simbolizē ne tikai cieša sadarbība to izstrādāt ar komandu filmas" Avatar", bet arī jēdzienu ADVANCED Vehicle TRANSFORMATION tālredzīga modelis iemieso vīziju automobiļu tālākā nākotnē acīs dizaineru, inženieru un pētnieku tendences Mercedes-Benz. Tas ir rezultāts nepieredzētu globālo partnerību vienu no visvairāk inovatīvu zīmoliem, izklaides industrijas un astotā lielākā zīmolu pasaulē – Mercedes-Benz. Iedvesmojoties no pasaules Pandora, VISION AVTR demonstrē pilnīgi jaunu cilvēku mijiedarbība, mašīnas un dabu.
Biometriskā attiecības: tā vietā, lai parasto stūres, lai izveidotu savienojumu cilvēka līdz mašīnai izmanto daudzfunkcionāls vadības poga centrālajā konsolē. Kad jūs nodot savu roku uz vadības bloks, interjers "atdzīvojas", un automašīna to atpazīst vadītāju pēc viņa pulsa un elpas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri: (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Autozinas
Mercedes nākotni: jaunais projekts
Atbalsta sistēmas var palīdzēt novērst negadījumus un mazinātu to sekas....
26-04-2018, 17:03
Autozinas
Koncepts BMW i4: jaunu tendenci automobiļu
BMW Concept i4 ir анонсом BMW i4 ražošana, kurā sāksies 2021 gadā. Braucienu...
18-01-2019, 17:03
Autozinas
Laiks Covid-19 auto īpašnieki varēs pārtraukt darbību OCTA polises
Pandēmija, kas saistīta ar коронавирусом Covid-19 piespieda Latvijas varas...
15-04-2020, 07:44
Autozinas
Jeep Wrangler VR Rock Crawl Experience: ko sagatavo ražotājs uz 2022
Šie ir aizraujoši virtuālo iespaidi Jeep Wrangler Rubicon ir pienākums tās...
20-07-2019, 14:52
Ziņu avotu "Auto Press in Latvia" izveidoja autobraucēji auto faniem, kuri vēlas sekot jaunākajām tendencēm no autobūves pasaules. Mēs izvēlamies visinteresantākās ziņas par automašīnām un nekavējoties publicējam tās vietnē. Mēs rakstām auto nozares jaunumus, paziņojumus, publicējam jaunus testa braucienus un atsauksmes par jaunām automašīnām, kā arī sekojam auto izstādēm un tehniskajiem atjauninājumiem. Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām - sekojiet līdzi automašīnām, kā arī auto jaunumiem un "AutoPress.lv" rakstiem!
Powered by DataLife Engine. Visas tiesības paturētas.
Яндекс.Метрика
up