Top.Mail.Ru
Nissan Navara, Dark Sky tagad ir pieejama arī Latvijā » Autopress.lv - Латвийские и мировые автоновости
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно
0

Nissan Navara, Dark Sky tagad ir pieejama arī Latvijā

admin14-12-2019, 14:52
Kategorija: Autozinas
Mobilais suv, kas izstrādāts, Lielbritānijā sadarbībā ar Eiropas kosmosa aģentūru, ir visvairāk viedo пикапом Nissan markas. Nissan demonstrēja patiesi потустороннюю konceptuālo modeli Navara Dark Sky uz Ганноверской automobiļu izstādē 2019. gada, pierādot, ka debesis nemaz nav jābūt robežai.

Konceptuālais Navara Dark Sky", kas tapis, Lielbritānijā sadarbībā ar Eiropas Kosmosa Aģentūra (ESA), kā mobilā laboratorija astronomijas un ir aprīkots ar pasaules klases profesionāls teleskops, kas speciāli uzbūvēti, lai šo mērķi uz ceļa ar piekabi. Transporta līdzeklī, kas ir jaunākais iemiesojums koncepcijas Nissan Intelligent Mobility piemērota modernizēta sistēma palīdz vadītājam ProPILOT, pateicoties kuram, pick-up, kas rodas lauka apstākļos, droši un bez problēmām velk sev līdzi piekabē.
Eiropas kosmosa aģentūra izmanto pavadonis Gaia, lai attīstītu nebijušu precizitāti kartes debesīm. Uz šodienu jau ir novērotas vairāk nekā miljardu zvaigžņu. Konceptuālā Nissan Navara Dark Sky palīdz īstenot šo projektu. Ar to astronomi var veikt papildus novērojumus par Visumu no grūti pieejamām vietām, kur debesis ir brīvi no ierobežo nakts redzamību mirdzumu, ko rada gaismas lielajām pilsētām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri: (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Autozinas
Rīgā notika parāde, klasiskās auto
Youngtimer Rally – tas ir unikāls pasākums, kas notiek no gada uz gadu un...
15-04-2020, 08:13
Autozinas
BMW Concept 4: jaunas emocijas no svaiga concept car
Starptautiskā auto izstāde (IAA) Frankfurtē demonstrē jaunu interpretāciju...
13-01-2020, 14:52
Autozinas
Latvijas valsts policija nav pret lietojumprogrammas Waze
Navigācijas programmu Waze, kas šodien aktīvi tiek reklamēts Latvijā veda...
30-06-2018, 17:03
Autozinas
Nissan Navara, Dark Sky tagad ir pieejama arī Latvijā
Mobilais suv, kas izstrādāts, Lielbritānijā sadarbībā ar Eiropas kosmosa...
14-12-2019, 14:52
Ziņu avotu "Auto Press in Latvia" izveidoja autobraucēji auto faniem, kuri vēlas sekot jaunākajām tendencēm no autobūves pasaules. Mēs izvēlamies visinteresantākās ziņas par automašīnām un nekavējoties publicējam tās vietnē. Mēs rakstām auto nozares jaunumus, paziņojumus, publicējam jaunus testa braucienus un atsauksmes par jaunām automašīnām, kā arī sekojam auto izstādēm un tehniskajiem atjauninājumiem. Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām - sekojiet līdzi automašīnām, kā arī auto jaunumiem un "AutoPress.lv" rakstiem!
Powered by DataLife Engine. Visas tiesības paturētas.
Яндекс.Метрика
up