Top.Mail.Ru
Jeep Wrangler VR Rock Crawl Experience: ko sagatavo ražotājs uz 2022 » Autopress.lv - Латвийские и мировые автоновости
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно
0

Jeep Wrangler VR Rock Crawl Experience: ko sagatavo ražotājs uz 2022

admin20-07-2019, 14:52
Kategorija: Autozinas
Šie ir aizraujoši virtuālo iespaidi Jeep Wrangler Rubicon ir pienākums tās izvietojumu uz četriem hidrauliskajiem cilindriem, pa vienam uz katru riteni, kas reaģē uz informāciju, ieejas sniegt datus par stāvokli riteņiem, kas atrodas uz nekustamā trasē. Hidrauliskā sistēma nospiež piekari Wrangler, parādot kustības, kuras vadītājs būs darīt, lai pārvarētu šķēršļus vai kāpjot pa nogāzi.

Maršruts būs sadalīts zemes gabaliem sarežģītības-no vidējās pakāpes līdz grūts. Kā papildu bonusu, virtuālās programmatūras resursu piedāvās viedokli spilvens jaunā Jeep Wrangler 4xe, lai dalībnieki varētu uzzināt par pašu labāko praksi Jeep Wrangler, kad-vai nu izveidotā kompānija.
 Automašīnas iekšpusē dalībnieki speciālajām brillēm VR varēs nodoties īstiem ainavas maršruta Hell ' s Revenge. Katru reizi, kad dalībnieki izpilda daļu no maršruta, vērtējums tiks ierakstīts un pārrēķināta rēķina, kā arī virtuālās emblēma Trail Rated var parādīt reālā laika programmā "Jeep Adventure". Dalībnieki var izsekot savus rezultātus un salīdzināt tos ar citiem dalībniekiem, Jeep 4×4 Piedzīvojumu VR Experience. Visās turpmākajās Izstādēs un starptautiskajos pasākumos, kā modulis, kas pastāvīgi ir bagātināts ar papildu maršruti offroad, lai nodrošinātu dalībniekiem plašu piedzīvojumu 4×4 zīmē Apvidus auto / pikaps ar daudzveidīgu ainavu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri: (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Autozinas
Latvijas valsts policija nav pret lietojumprogrammas Waze
Navigācijas programmu Waze, kas šodien aktīvi tiek reklamēts Latvijā veda...
30-06-2018, 17:03
Autozinas
Pasaules debija Mitsubishi Engelberg Tūrists
Ženēvas auto izstādē Mitsubishi Motors Corporation prezentē savu suv jaunās...
9-12-2018, 17:03
Autozinas
Futuron Concept - jauns elektriskais apvidus kupeja no Kia
Kia Motors ir ieviesusi studijas modelis ar nosaukumu Futuron Concept-jaunā...
17-02-2018, 17:03
Autozinas
Vision EQ Silver Arrow-pirmizrāde jaunā prototipa no Mercedes-Benz
Automobiļu nedēļā, Monterey, Ca, Pebble Beach, Mercedes-Benz ieviests...
1-02-2020, 14:52
Ziņu avotu "Auto Press in Latvia" izveidoja autobraucēji auto faniem, kuri vēlas sekot jaunākajām tendencēm no autobūves pasaules. Mēs izvēlamies visinteresantākās ziņas par automašīnām un nekavējoties publicējam tās vietnē. Mēs rakstām auto nozares jaunumus, paziņojumus, publicējam jaunus testa braucienus un atsauksmes par jaunām automašīnām, kā arī sekojam auto izstādēm un tehniskajiem atjauninājumiem. Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām - sekojiet līdzi automašīnām, kā arī auto jaunumiem un "AutoPress.lv" rakstiem!
Powered by DataLife Engine. Visas tiesības paturētas.
Яндекс.Метрика
up