Top.Mail.Ru
Lexus LF – 30 Electrified: jaunu redzējumu par japāņiem » Autopress.lv - Латвийские и мировые автоновости
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно
0

Lexus LF – 30 Electrified: jaunu redzējumu par japāņiem

admin15-11-2018, 17:03
Kategorija: Autozinas
Interjerā Lexus LF – 30 Electrified mēs atrodam daudz jauno tehnoloģiju-vadītāja rīcībā ir uzlabotais displejs HUD, un borta sistēmu vada, izmantojot žestu, pieskārienu un runas. Stikla jumts virs aizmugurējiem sēdekļiem-tas pārvalda žestiem un balsi displejs, kas izmanto tehnoloģiju papildinātās realitātes, lai attēlotu dažādu informāciju, attēlus (piemēram, sugas, no debesīm), video vai navigācijas индикаций.

 Aizmugurējie sēdekļi, izmantojot tehnoloģijas mākslīgo muskulatūras, lai atbilstu anatomija pasažieriem. Skaļruņi, iebūvēts galvas, ir ne tikai lieliski harmonē ar audio, bet arī garantē pilnīgu likvidēšanu trokšņa un absolūtu klusumu. Un sānu stikli ir regulējams gaismas caurlaidība, kas palielina konfidencialitāti.
 Saraksts tehnoloģiskajiem jauninājumiem ir vēl garāks. Kuģa mākslīgais intelekts, kas atšķir balsis pasažieru un izmanto personalizētu informāciju, kas glabājas atslēgu vadītāja. Tādā veidā viņš var automātiski noteikt temperatūru, darbu radio vai piedāvāt mērķa punkta navigācijas. Viņš arī saprot vēlmēm vadītāja un palīdz izvēlēties uzstādījumus, piekares un piedziņas reālā laika režīmā. Ar LF-30 sadarbojas беспилотник Lexus Airporter.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri: (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Autozinas
Rīga: divas automašīnas ir izdevies, zem zemes
Kā kļuva zināms, mūsu izdevniecībai, notika sabrukumu grunts zem akmeņiem,...
11-06-2020, 09:08
Autozinas
Mercedes nākotni: jaunais projekts
Atbalsta sistēmas var palīdzēt novērst negadījumus un mazinātu to sekas....
26-04-2018, 17:03
Autozinas
Mercedes-Benz VISION AVTR at CES 2020 in Las Vegas
Neparasta kombinācija: kopēja koncepcija VISION AVTR nepieredzēti apvieno...
7-11-2019, 19:28
Autozinas
Porsche Panamera ir ieguvis divas jaunas versijas
Iespaidīgajam Porsche Panamera ir pāris pavisam jaunas versijas. Plānotās...
7-09-2020, 14:37
Ziņu avotu "Auto Press in Latvia" izveidoja autobraucēji auto faniem, kuri vēlas sekot jaunākajām tendencēm no autobūves pasaules. Mēs izvēlamies visinteresantākās ziņas par automašīnām un nekavējoties publicējam tās vietnē. Mēs rakstām auto nozares jaunumus, paziņojumus, publicējam jaunus testa braucienus un atsauksmes par jaunām automašīnām, kā arī sekojam auto izstādēm un tehniskajiem atjauninājumiem. Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām - sekojiet līdzi automašīnām, kā arī auto jaunumiem un "AutoPress.lv" rakstiem!
Powered by DataLife Engine. Visas tiesības paturētas.
Яндекс.Метрика
up