Top.Mail.Ru
Latvijas valsts policija nav pret lietojumprogrammas Waze » Autopress.lv - Латвийские и мировые автоновости
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно
0

Latvijas valsts policija nav pret lietojumprogrammas Waze

admin30-06-2018, 17:03
Kategorija: Autozinas
Navigācijas programmu Waze, kas šodien aktīvi tiek reklamēts Latvijā veda daudz trokšņa. Bet kā izrādījās pati ceļu policija nav pret, izmantojot šo programmatūru. Galvenā problēma bija tāda, ka pieteikums atzīmē ar karodziņu, tiem punktu uz pilsētas karte, kur uzstādīti darbojas kameras, atrodas policijas bloki un pat laika pārbaudi. Bet policijai nav nekādu pretenziju, tieši otrādi, viņi cer, ka šāda prasība ir tikai uzlabos drošību pilsētā.

Saskaņā ar Anša Pumpura, ir tāda programmatūra, kas neliedz viņiem ķert pārkāpējus. Tieši otrādi, tas dara, tas ir kļuvis daudz vieglāk, jo tie ir sastopami citās situācijās. Arī ar fotoradariem situācija ir vēl vieglāk, jo pa visu pilsētu ir izvietotas brīdinājuma zīmes. Kopumā radīti apstākļi, kuros pārkāpēji joprojām izdodas trāpīties.
Pati policija nevar izmantot софтом, un vēl jo vairāk norāda tā atrašanās vietas un maršrutus saviem patruļas. Pats svarīgākais, lai pilsētā bija drošība, un autovadītāji ievēro noteikumus. Viss pārējais ir īpašs vērtības. Šajā sakarā notika vairākas sanāksmes un varas nāca pie secinājuma, ka navigācijas softu turpinās savu darbu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri: (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Autozinas
Mercedes-Benz VISION AVTR at CES 2020 in Las Vegas
Neparasta kombinācija: kopēja koncepcija VISION AVTR nepieredzēti apvieno...
7-11-2019, 19:28
Autozinas
Mercedes nākotni: jaunais projekts
Atbalsta sistēmas var palīdzēt novērst negadījumus un mazinātu to sekas....
26-04-2018, 17:03
Autozinas
Lexus LF – 30 Electrified: jaunu redzējumu par japāņiem
Interjerā Lexus LF – 30 Electrified mēs atrodam daudz jauno...
15-11-2018, 17:03
Autozinas
Ženēvā debijas konceptauto jauns elektromobilis Kia
Dažas dienas pirms pasaules pirmizrādes Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē...
9-03-2018, 17:03
Ziņu avotu "Auto Press in Latvia" izveidoja autobraucēji auto faniem, kuri vēlas sekot jaunākajām tendencēm no autobūves pasaules. Mēs izvēlamies visinteresantākās ziņas par automašīnām un nekavējoties publicējam tās vietnē. Mēs rakstām auto nozares jaunumus, paziņojumus, publicējam jaunus testa braucienus un atsauksmes par jaunām automašīnām, kā arī sekojam auto izstādēm un tehniskajiem atjauninājumiem. Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām - sekojiet līdzi automašīnām, kā arī auto jaunumiem un "AutoPress.lv" rakstiem!
Powered by DataLife Engine. Visas tiesības paturētas.
Яндекс.Метрика
up