Top.Mail.Ru
Mercedes nākotni: jaunais projekts » Autopress.lv - Латвийские и мировые автоновости
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно
0

Mercedes nākotni: jaunais projekts

admin26-04-2018, 17:03
Kategorija: Autozinas
Atbalsta sistēmas var palīdzēt novērst negadījumus un mazinātu to sekas. Pētniecības Mercedes-Benz ESF 2019. gadam parāda, kā nodrošināt lielāku aizsardzību gājējiem un velobraucējiem. Tas ir aprīkots ar Active Brake Assist ar uzlabotu funkcionalitāti un paplašinātu versiju sistēmas kameras 360°.

Rezultātā, ja stāvvietā un manevrēšanas prasmes transportlīdzeklis brīdina vadītāju, ja pastāv risks notriekt gājēju vai velosipēdistu, vai uzsāk automātisku bremzēšanu. Kā arī pateicoties led paneļiem un проекторам ESF 2019 stiprina uzticību automatizētas transporta līdzekļiem, kontaktējoties ar apkārtējo vidi – jo viņš var sazināties ar ādu kustības dalībniekiem, informējot un brīdinot par briesmām. Pat tad, kad tas ir novietots uz ceļa.
Acu kontakts ir galvenais komponents komunikācijas kustībā. Parasti mēs pamatoti uzskatām, ka cilvēks, kurš mūs redz, pievērsīs mums uzmanību. Šāda līmeņa attiecības un pieredzes mums nav ar transporta līdzekļiem, kas virzās automātiskā režīmā. Tas ir iemesls, kāpēc Mercedes-Benz uzskata, ka empātija un uzticība ir galvenie faktori, iegūt apstiprinājumu par atsevišķu braukšanas. Lai nodrošinātu, ka cilvēki ir ieguvuši uzticību automatizētas transporta līdzekļiem, tie ir uzreiz un intuitīvi saprast, ka šāds transportlīdzeklis gatavojas darīt – tas ir, iegūt tā saucamo apzinātu uzticību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri: (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Autozinas
Mercedes-Benz VISION AVTR at CES 2020 in Las Vegas
Neparasta kombinācija: kopēja koncepcija VISION AVTR nepieredzēti apvieno...
7-11-2019, 19:28
Autozinas
Latvijas valsts policija nav pret lietojumprogrammas Waze
Navigācijas programmu Waze, kas šodien aktīvi tiek reklamēts Latvijā veda...
30-06-2018, 17:03
Autozinas
Laiks Covid-19 auto īpašnieki varēs pārtraukt darbību OCTA polises
Pandēmija, kas saistīta ar коронавирусом Covid-19 piespieda Latvijas varas...
15-04-2020, 07:44
Autozinas
Pasaules debija Mitsubishi Engelberg Tūrists
Ženēvas auto izstādē Mitsubishi Motors Corporation prezentē savu suv jaunās...
9-12-2018, 17:03
Ziņu avotu "Auto Press in Latvia" izveidoja autobraucēji auto faniem, kuri vēlas sekot jaunākajām tendencēm no autobūves pasaules. Mēs izvēlamies visinteresantākās ziņas par automašīnām un nekavējoties publicējam tās vietnē. Mēs rakstām auto nozares jaunumus, paziņojumus, publicējam jaunus testa braucienus un atsauksmes par jaunām automašīnām, kā arī sekojam auto izstādēm un tehniskajiem atjauninājumiem. Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām - sekojiet līdzi automašīnām, kā arī auto jaunumiem un "AutoPress.lv" rakstiem!
Powered by DataLife Engine. Visas tiesības paturētas.
Яндекс.Метрика
up