Top.Mail.Ru
Latvijā tiek pakāpeniski izņemti apvidus transportlīdzekļi » Autopress.lv - Латвийские и мировые автоновости
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно
0

Latvijā tiek pakāpeniski izņemti apvidus transportlīdzekļi

work16-09-2022, 16:22
Kategorija: Autozinas
Auto īpašnieki no Latvijas sistemātiski atsakās no apvidus auto un citām automašīnām ar lielu dzinēja tilpumu. Tas ir saistīts ar benzīna un dīzeļdegvielas cenu pieaugumu. Tajā pašā laikā, pēc ekspertu prognozēm, situācija nākotnē var tikai pasliktināties. Arī sašķidrinātās naftas gāzes klātbūtne uz automašīnas neglābj, jo arī gāzes cenas nepārtraukti aug.
Vēl pavasarī Latvijā cenas AI 95 benzīnam pakāpās līdz rekordaugstam līmenim 1,80 - 1,90 eiro par litru. Tuvojoties psiholoģiskajai atzīmei 2 eiro par litru, cenas sastinga, bet laikam ne uz ilgu laiku. Uz tik strauja un strauja cenu pieauguma fona nekas cits neatliek kā pāriet uz ekonomiskāku modeli ar mazu dzinēja izmēru.

Latvijas Autoīpašnieku asociācijas biedrs Andris Kulbergs uz pašreizējo cenu pieaugumu raugās pozitīvi un norāda, ka tagad autovadītāji, iegādājoties automašīnu, rīkosies racionālāk. Ņemot vērā, ka lielākā daļa automašīnu valstī ir vairāk nekā desmit gadus vecas, viņa teiktais neizklausās īpaši pārliecinoši.
Kas attiecas uz parastajiem autobraucējiem, tad nāksies savilkt jostas un atteikties no bezceļa spējām un citām lielo un jaudīgo auto priekšrocībām. Tajā pašā laikā servisa īpašnieki jau atzīmē pieprasījuma pieaugumu pēc mazajiem un pilsētas auto, kas gan ir aktuāli tikai lielajām pilsētām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri: (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Autozinas
Rīgā notika parāde, klasiskās auto
Youngtimer Rally – tas ir unikāls pasākums, kas notiek no gada uz gadu un...
15-04-2020, 08:13
Autozinas
Latvijā tiek pakāpeniski izņemti apvidus transportlīdzekļi
Auto īpašnieki no Latvijas sistemātiski atsakās no apvidus auto un citām...
16-09-2022, 16:22
Autozinas
Ženēvā debijas konceptauto jauns elektromobilis Kia
Dažas dienas pirms pasaules pirmizrādes Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē...
9-03-2018, 17:03
Autozinas
BMW M135i xDrive hečbeks, lai izceltos ar labāko šasiju
BMW ir atklājis savu jauno projektu, kas balstīts uz slaveno M sēriju. Mēs...
28-06-2022, 21:41
Ziņu avotu "Auto Press in Latvia" izveidoja autobraucēji auto faniem, kuri vēlas sekot jaunākajām tendencēm no autobūves pasaules. Mēs izvēlamies visinteresantākās ziņas par automašīnām un nekavējoties publicējam tās vietnē. Mēs rakstām auto nozares jaunumus, paziņojumus, publicējam jaunus testa braucienus un atsauksmes par jaunām automašīnām, kā arī sekojam auto izstādēm un tehniskajiem atjauninājumiem. Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām - sekojiet līdzi automašīnām, kā arī auto jaunumiem un "AutoPress.lv" rakstiem!
Powered by DataLife Engine. Visas tiesības paturētas.
Яндекс.Метрика
up